Start Lista uczestników Zjazdu
Lista uczestników Zjazdu (328 osób) PDF Drukuj Email
1947 Hyjek Kazimierz
Pieszczoch Żywisława (Dubas)
1948 Kaźmierczak Józef
Szyfter Sylweria
Teski Włodzimierz
1950 Bączkiewicz Monika (Bączkiewicz)
Hałas Tadeusz
Jachna Anna (Kiełczewska)
Krygier Wiktor
Mnichowski Jan
Orywał Zbigniew
Rybicka Wilhelmina (Czartoszewska)
1951 Adamowicz Romana
Balewska Alina (Balewska)
Boguszyński Mieczysław
Bojarska Maria (Bojarska)
Bonowski Jacek
Chechelska Stanisława (Kotarba)

Dzierbiński Zbigniew
Kalinowska Stefania (Majchrzak)
Kiszewska Irena (Szymkowiak)
Kotecki Janusz
Kozikowski Gabriel
Kulpińska Bożena (Staniszewska)
Liska Eugenia (Rejewska)

Malinowska Halina (Klucz)
Orywał Alojzy
Płatkiewicz Zofia (Krzyżyńska)
Rożniewska Henryka (Zielnik)
Szymański Wacław
Tuchowski Jerzy

Zielińska Maria (Zielińska)
1952 Bonowska Wanda (Głowacka)
Głów Kazimierz
Koczorowski Bogdan
1953 Bętkowski Bogusław
Majchrzak Marian
Nowak Marian
Tuchowska Gabriela (Tomaszewska)

Tuszyński Krzysztof
Witos Franciszek
1955 Bzdęga Andrzej
Flegel Dorota (Basińska)
Fredrych Krystyna (Bethke)
Marut Maria (Dembska)
Nieżychowski Andrzej
Ornatowska Stefania (Borowińska)
Senger Marian
Styczyński Romuald
Zieliński Andrzej
1956 Kępska-Gajowa Janina (Kępska)
Machowska Urszula (Machowska)
Muszyński Wojciech
Niedziela Zbigniew

Ożgo Zdzisława (Grochocińska)
Parowicz Maria (Kujawa)

Plona Andrzej
Rusiewicz Teresa (Rusiewicz)

Stadniczenko Anna (Parowicz)

Wegenke Izydor
1957 Fredrych Lidia (Sadłowska)
Hoffa Irena (Konieczna)
Kozak Józef
Kubisz Mieczysław
Łakomy Kazimierz
Łukaszewicz Zdzisław
Majsner Krystyna (Muszyńska)
Muszyńska Elżbieta (Lewandowska)
Nieżychowski Zygmunt
Nowakowska Maria (Burdelska)
Rychłowska Kazimiera (Stefańska)
Skarbińska Danuta (Kępa)

Staniewska Barbara (Staniewska)
Urbański Marian

Zieliński Michał

1958 Grześkowiak Mirosław
Kruszka Bożena (Wabich)
Kruszka Kazimierz
Łukaszewski Michał

Rychłowski Stanisław
Wybieralski Jerzy
1959 Bogaczyk Zygmunt
Fredrych Lech
Futro Bronisław
Grochowski Grzegorz
Humpa Helga (Wierszke)
Komorowska Aleksandra (Gruszka)
Kurzawińska Maria (Kapczyńska)
Oczachowska Danuta (Adanowicz)
Patelska Wincentyna (Jarosz)
Strachanowska Felicja (Łasecka)

Wawrzyniak Andrzej

Wolff-Powęska Anna (Wolff)
1960 Chmura Czesław
1961 Anioł Jerzy

Erens Janina (Kostecka)
Kotłowska Janina (Botur)

Kowalak Janina (Ratajszczak)
Loose Anna (Tomaszewska)

Wiertel Maria (Pawela)

Szumska Bożena (Urbańska)
1962 Chraplak Urszula (Chraplak)
Czajkowski Edward
Doroszewski Bogdan
Grześkowiak Zbigniew
Kociatkowska Małgorzata (Skomra)
Kostecka Maria (Kostecka)
Kulesza Halina (Pietruszkiewicz)
Kuśmider Andrzej
Nożyńska Eugenia (Mitura)
Ośmiałowska Ewa (Ośmiałowska)
Pilch Helena (Kwinto)

Schwermer Jerzy
Szilke Piotr
Urbanek Anna (Moszyńska)
1963 Kossobudzka Danuta (Szajkowska)
Krzemińska Bożena (Borowińska)
Ośmiałowska Magdalena (Ośmiałowska)
Wojtkowiak Janusz
1964 Borucki Ryszard
Matuszewski Tomasz
1965 Białek Maria (Chmura)
Dróbka Michał
Krzymiński Karol
Marczak Elżbieta (Dutkowska)
Marcinkowski Jerzy
Mitura Kazimierz
Nawrot Maria (Bączkowska)
Stanisławska Maria (Gapińska)
1966 Doroszewski Ireneusz (Dorsz)
Giersig-Matyla Jolanta (Giersig)
Godlewska Urszula (Kozłowska)
Hejnowska Elżbieta (Szwon)
Jakowlew Renata (Paczkowska)

Jeziorek Łucja (Jeziorek)
Karmolińska Halina (Tronina)

Meier Danuta (Budna)
Mikołajczak Ryszard

Nowak Stanisław
Pawela Krzysztof
Rembacz Wojciech
Semiramis-Urbańska Dorota (Worsztynowicz)

Stelmach Genowefa (Walczewska)

Tomczak Janina (Łukaszewska)
Warduleńska Ewa (Szwon)
Ziemecka Irena (Urbaniak)
1967 Jerzakowski Wojciech

Kaczmarek Jolanta (Kaczmarek)

Kordus Zdzisława (Florkowska)
Łuczak Włodzimierz
Malusi Barbara (Kabacińska)
Pisarek Stanisław

Relewicz Barbara (Nikiel)
Roszyk Andrzej

Sokół Bernadeta (Kaczmarek)
Szmania-Handzel Maria (Szmania)
Wojnowska Grażyna (Drygalska)
1968 Bicz Krzysztof
Bulera Mirosław
Krzewina Zofia (Szajkowska)
Mielczarek Elżbieta (Bodus)
Nowaczek Jan
Olszewski Czesław
Pawlak Andrzej
Pisarek Wiesława (Przybył)
Rembacz Janusz
Skrzypczak Maria (Kujawka)
Stawniak Krzysztof
Wypych Krzysztof
1969 Adamczak Krystyna (Wesołek)
Bączkiewicz Teresa (Zabłocka)
Bejenkowski Ryszard
Bigos Andrzej

Chmura Maria (Majer)
Ciapciak Krystyna (Ciapciak)
Ciemny Stanisław
Dobrzyński Ryszard
Dopierała Urszula (Kaczmarek)

Ewertowski Ryszard
Gonet Urszula (Nowakowska)

Jakowlew Gwidon
Jędroszyk Grażyna (Dubicka)
Kalka Anna (Giza)
Krupińska Halina (Woźnicka)
Leszczyńska Elżbieta (Kochańska)
Lewandowski Grzegorz
Rogacka Barbara
Siekierski Florian
Szudrowicz Alojzy
Wnuk Halina (Marszałek)
Wróblewska Izabela (Świstak)
Zarębska Wanda (Górska)
Zgrabczyńska Jolanta (Urban)
1971 Bogacka Danuta (Patelska)
Byczyńska Ewa (Kaube)
Kopczyńska Maria (Łasecka)
Lach Irena (Piechocka)
Lewandowska Danuta (Giersig)
Lisiak Wiesława (Pachólska)
Kotowska Irena (Budka)
Michalak Maria (Wawrzyniak)
Nowakowska Jolanta (Derezińska)

Siekierska Ewa (Zjawińska)
Smolej Joanna (Michałowska)
Szawik Józef
Tomczyk Maria (Szamkuć)
Żołdak Halina (Małecka)
1972 Czapracki Piotr
Jakowlew-Sporna Romana (Jakowlew)
Konieczna Grażyna (Hyłka)
Konowalski Jacek
Kucharski Zenon
Matuszewska Arleta (Szalska)
Przybecka-Maik Maria (Widok)
1973 Cytlak Marek
Domagalski Michał
Gic Helena (Mitura)
Magdziarz Krzysztof
Napierała Barbara (Torzewska)
Nikiel Wojciech
Skokowski Leszek
Stachowiak Maria (Stachowiak)
Wróblewska Alina
1974 Domagalska Bronisława (Szklennik)
Jesswein Alicja (Trawczyńska)
Kwacz Izabela (Szczęsna)
Kucharska Grażyna (Radecka)
Radunc Danuta (Bulert)

Ratajczak Dorota (Kulińska)
Spieczyński Marek
Szygenda Maria (Ewertowska)
1975 Bauza Janusz
Cugier Anna (Koszutska)

Cugier Piotr

Gorzaniak Zefiryna (Jezierska)

Grabowska Małgorzata (Kubisz)

Kłobuchowska Jolanta (Szczęsna)
Nowak Grzegorz
Piechocki Henryk
Przywarski Arnold
Szklennik Franciszek
Szygenda Waldemar

Szymała-Kasowska Maria (Szymała)
Wajs Dorota (Ziętara)
Waleriańczyk Elżbieta (Drygabke)

Wojciechowski Jan
1976 Dotka Edwina (Paluch)
Ewertowski Wiesław
Kmita Bogna (Niedbalska)
Szydło Mirosława (Sawińska)
1977 Gilewski Paweł
Linetty Barbara (Kotecka)

Łubińska-Kańduła Aleksandra (Łubińska)
Mruk Róża (Donal)
Myszka Sławomir

Rybak Mirosława (Wrzosek)

Skrzypek Maria (Kulińska)

Strzelecka Małgorzata (Eichstaedt)
Szulc Irena (Wachowiak)
Talaczyński Stanisław
1978 Biernacka Sylwia (Balcerowicz)
Brzóska-Górna Krystyna (Gryszczyńska)
Dudek Mirosława (Chudzik)
Florczak Grażyna (Nawrocka)
Kierzkowski Janusz
Migasiewicz Iwona (Kaczmarek)
Mikołajczyk Małgorzata (Rembacz)
Szymański Jerzy
Wesołowska Edyta (Garbacka)
1981 Borczykowska Anna (Błaszkowska)
Sokołowski Jarosław
1982 Duszejko Andrzej
Matysiak Alina (Miler)
Mleczak Małgorzata (Januchowska)
Nowak Damian
Wojtkowiak Aurelia (Cibail)
1983 Bąk Emilia (Ratajczak)
Hoffmann Eleonora (Małecka)
Kruś Wioleta (Trybulska)
Kurzyńska-Kreskowiak Dorota (Paczesna)
Okoński Marian
Pawlak Beata (Senger)
Ziewiec Tomasz
1984 Dolata Tomasz
Jakubów Sławomir

Pawlak Jarosław
Sprutta Mariusz
1985 Mendlik Bernard
Zielińska Bogna (Bonowska)
Żelazowska Anna (Dębowska)
1986 Dereżyński Jarosław
Ewertowska Ewa (Ewertowska)
Faustmann Jerzy
Gatyńska Renata (Kaczmarek)
Kędracki Piotr
Krystkowiak Witold
Kubisz Andrzej
Moszyńska Emilia (Molińska)
1988 Kubisz Hanna (Kubisz)
Szymankiewicz Michał
1989 Górzny Artur
Grzechowiak Agnieszka (Witucka)
Knopiński Waldemar
Kolarska Violetta (Milhausen)
Lis Katarzyna (Lis)
Miazga Barbara (Mantej)
Pietrzkiewicz Arleta (Mazur)
Szymankiewicz Jolanta (Rajewicz)

Tomczak Maciej
1990 Kucharski Ireneusz
Polimirski Łukasz
Wojtecki Robert
1991 Kubisz-Grek Ewa (Kubisz)
Wiśniewska-Szypulska Małgorzata (Wiśniewska)
1992 Kucharska Paula (Biesiadzińska)
1993 Hoffmann-Czapracka Natalia (Hoffmann)
1994 Robakowski Paweł
1996 Ciesielska-Dolata Małgorzata (Ciesielska)

Łosiak Paulina (Radunc)
Malak Krzysztof
Skierecki Radosław
1997 Najder Jacek
Oelke Agnieszka
2000 Jarczyński Dariusz
Rypina Izabela (Rypina)
N.D. Dubas Andrzej
Flegel Waldemar
Jarczyńska Karolina

N.D. - nie dotyczy
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 10 września 2012 23:28
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
mod_vvisit_counterDzisiaj9
mod_vvisit_counterWczoraj19
mod_vvisit_counterTydzień50
mod_vvisit_counterMiesiąc912
mod_vvisit_counterRazem68799

Twój IP: 54.205.160.82